rezervace@villamagdalena.cz

+420 604 212 704

APARTMÁNY

Ve Ville Magdalena se můžete ubytovat v jednom ze čtyř apartmánů nadstandardní velikosti. Apartmán se dvěma ložnicemi a Apartmán s terasou jsou přístupné z hlavního vchodu z Pirknerova náměstí a nabízejí vše potřebné až pro 6 osob. Apartmán s výhledem do zahrady a Apartmán s balkonem jsou určeny až pro 4 osoby a mají vlastní vchod ze zahrady vily.


APARTMÁN SE DVĚMA LOŽNICEMI

APARTMÁN S TERASOU

APARTMÁN S VÝHLEDEM DO ZAHRADY

APARTÁM S BALKÓNEM

VYBAVENÍ APARTMÁNŮ

Všechny naše apartmány jsou nekuřácké a jsou vybaveny satelitní televizí s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi internetem, vlastní koupelnou s fénem a kuchyňským koutem s indukční varnou deskou, troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je sprchový gel, ručníky a ložní prádlo, k dispozici je i rozpustná káva nebo čaj. A abychom Vám zajistili co nejpříjemnější pobyt, jsou všechny apartmány nekuřácké a není možné zde ubytovat domácí mazlíčky.

Všechny apartmány jsou vybaveny bezdrátovým Wi-Fi internetem Všechny apartmány jsou vybaveny plochou televizí Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem Všechny apartmány jsou vybaveny koupelnou Všechny apartmány jsou nekuřácké Ubytování domácích mazlíčků není možné

APARTMÁN SE DVĚMA LOŽNICEMI

V tomto apartmánu v prvním patře vily máte k dispozici dvě oddělené ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládací pohovkou. Obě ložnice mají výhled do zahrady, obývací pokoj skýtá výhled na malebné Pirknerovo náměstí s věží bývalého kostela sv. Bartoloměje.

Apartmán je určen až pro 4 osoby4 osoby    ( Manželská postel pro dvě osoby Manželská postel pro dvě osoby )
Velikost apartmánu je 55 metrů čtverečních 55 m2
V koupelně apartmánu se nachází sprcha a toaleta

VÍCE INFORMACÍ

APARTMÁN S TERASOU

Apartmán v podkroví vily má rozlohu 70 m2 a sestává z ložnice s manželskou postelí a dvou samostatných postelí a obývacího pokoje s kuchyňkou a rozkládací pohovkou. Přímo z ložnice i obývacího pokoje se dostanete na rozlehlou terasu s úžasným výhledem na Kutnou Horu a okolí.

Apartmán je určen až pro 4 osoby4 osoby    ( Manželská postel pro dvě osoby Postel pro jednu osobu Postel pro jednu osobu )
Velikost apartmánu je 70 metrů čtverečních 70 m2
V koupelně apartmánu se nachází sprcha a toaleta V koupelně apartmánu se nachází vana

VÍCE INFORMACÍ

APARTMÁN S VÝHLEDEM DO ZAHRADY

Apartmán s ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou je situován v přízemí vily a má samostatný vchod ze zahrady. U vstupu do apartmánu je terasa, která Vám nabídne příjemné posezení s výhledem do zahrady.

Apartmán je určen až pro 4 osoby4 osoby    ( Manželská postel pro dvě osoby Rozkládací pohovka pro dvě osoby )
Velikost apartmánu je 50 metrů čtverečních 50 m2
V koupelně apartmánu se nachází sprcha a toaleta

VÍCE INFORMACÍ

APARTMÁN S BALKÓNEM

Apartmán s ložnicí se dvěma oddělenými postelemi a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou je situován v prvním patře vily a má samostatný vchod ze zahrady. U vstupu do apartmánu je balkón, který nabízí příjemné posezení s výhledem do zahrady.

Apartmán je určen až pro 4 osoby4 osoby    ( Postel pro jednu osobu Postel pro jednu osobu Rozkládací pohovka pro dvě osoby )
Velikost apartmánu je 50 metrů čtverečních 50 m2
V koupelně apartmánu se nachází sprcha a toaleta

VÍCE INFORMACÍ